Okul Merkezi'nin Faydaları >

 

     
 

Okulunuza ait web sayfasını istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde internet üzerinden güncelleyebilirsiniz ve yapılan güncellemeler anında web sitenizde yayınlanmaya başlar.

“OM” tarafından hazırlanan web projesi okulunuzun tüm faaliyetlerini ve bilgilerini yayınlayabileceğiniz bir yapıda geliştirilmiştir.

Okulunuzun web sitesi üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapan öğrenci ve veliler, o öğrenciye ait ders notları, devam – devamsızlık, öğretmen görüşleri, ve online iletişim bölümlerinden faydalanmaktadır bu sistem okulla veli iletişimini hızlandırmaktadır.

Sanal kütüphane, bilgi havuzu, bilgi edinme başvurusu v.b. bölümlerle kullanıcılar okulun bilgi kaynaklarından çok kolay bir şekilde yararlanabilmektedir.

Okulunuzun öğrencilerine ait, ders notu ve benzeri, kişiye özel bilgileri başka kurum veya kuruluşun web sitesine bağımlı olmadan ve kişilik haklarına saygı çerçevesinde kendi sitenizde yayınlamaktasınız.

Bu proje kapsamında “OM” tarafından geliştirilmekte olan eklenti ve bölümleri ücretsiz olarak web sitenize adapte edebileceksiniz.