Okul Merkezi Gizlilik İlkesi >

 

     
 

Okul Merkezi Gizlilik İlkesi :

Size ait bilgilerin gizliliği bizim için önemlidir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği ve bunu sağlayacak altyapının gerekliliğine olan inancımızın bir göstergesi olarak, sitemize vereceğiniz kişisel (isim, telefon, faks, adres, e-mail, demografik bilgiler, vs.) bilgilerinizin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, Firmamızda hem altyapımızı hem de İnternet trafiğini en güvenilir seviyede tutmak amacıyla ileri düzeydeki güvenlikli program olan PHP code teknolojisi kullanılmaktadır. Sitemizin İçeriği ve Kopyalama Sitemizde yayınlanan haber, yazı, resim v.b. bilgi kaynakları eğer kaynağı belirtilmiş ise sahibine, kaynağı belirtilmemiş ise Okul Merkezine aittir. Okul Merkezine ait olan her hangi bir doküman, kaynak gösterilerek dahi başka bir yerde yayınlanamaz kullanılamaz.

Okul Merkezi bilgi işlem servisi tarafından tespit edilen, yasa dışı kullanımlarda mahkemeler ve yetkili merciler işlem yapmaya yetkilidir.

Sorumluluğumuzun Sınırları

Okul Merkezi , bu internet sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunun, yeterliliğinin, güncelliğinin ve eksiksizliğinin sağlanması yönünde sürekli çalışsa da bu bilgilerdeki hatalar ve eksiklikler nedeniyle doğabilecek maddi manevi tüm risklerden ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkan her türlü doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Okul Merkezi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Okul Merkezi , üçüncü sahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Okul Merkezi, bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı Okul Merkezi tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

İnternet sitemizi kullanırken sorun yaşarsanız lütfen
0 232 421 87 00'ı arayınız.

Teşekkür ederiz.