Okul Merkezi Nedir? >
     
 
 
     
 

Okul merkezi kısa adı ile “OM” AJANSUP firması tarafından oluşturulmuş, okulların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmetler vermeyi hedefleyen bir markadır.

    OM’nin ilk çalışması olan Web Sitesi projesi, Türkiye’de bulunan tüm okullarımızın web sitesi kalitesini yükseltmek ve standartlaştırmak amacını gütmektedir. Satışını yaptığımız web sitesi projesinin geçerlilik süresi, kayıt işleminden sonra 1 yıldır.

   Hazırlanmış olan web sitesi içeriğini inceleyerek projenin detayları hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

   OM yazılım teknolojisi olarak PHP kodlama ve Mysql veritabanı kullanmaktadır. Okullarımızın web sitelerinin yayınlanmasında kullandığımız sunucularımız Linux işletim sistemi ile çalışmaktadır.

   OM projelerinin genel kapsamı ve işleyiş tarzı;
Okulların, kişi ve kurumlarla iletişimini hızlandırmak, bilgi kaynaklarının paylaşımını kolaylaştırmak ve okullarımızın etkin bir şekilde kendilerini tanıtmalarını sağlamaya yöneliktir.

    Konusunda uzman personelimiz ile devamlı güncelleştirilerek geliştirilen projelerimiz, ileride okullarımızın ihtiyacı olacak eklentileri, kolaylıkla hazırlanan projelere adapte etmeyi hedefler.

    “Gelecek Bizimle Şekillenecek” ilkesine sizde destek olmak için, OM’nin geliştirdiği ve geliştirmekte olduğu tüm projelere, eleştiri ve önerilerinizi bekliyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenecek ve gelişecek projelerimiz ile kusursuz yazılımlar yaratmayı hedeflemekteyiz.

Tüm öneri ve eleştirileriniz için bize iletişim bölümümüzden ulaşabilirsiniz.